top of page

Kişisel bilgilerin gizliliği beyânı:

Gizlilik

 

Bu sayfayı işletenler, kişisel bilgilerinizin korunması konusunu son derece ciddiye almaktadır. Kişisel bilgilerinizi gizlilik içerisinde, kişisel bilgilerin gizliliğine yönelik yasal mevzuata ve işbu kişisel bilgilerin gizliliği beyânına uygun olarak ele almaktayız.

 

İnternet sayfamızın kullanımı normalde kişisel bilgilerin girilmesine gerek olmaksızın mümkündür. Sayfalarımızda kişisel bilgilerin toplanması halinde (örneğin isim, adres veya elektronik-posta adresleri), bu mümkün olduğunca gönüllülük bazında gerçekleşir. Açıkça onayınız olmaksızın bu bilgiler üçüncü taraflara kesinlikle verilmez.

 

İnternetteki veri transferinde (örn. elektronik-posta ile iletişimde) güvenlik eksiklikleri olabileceğine dikkat çekeriz. Verilerin üçüncü tarafların erişimine karşı yüzde yüz korunması mümkün değildir.

 

 

 

Tanımlama bilgileri

 

İnternet sayfaları, kısmen tanımlama bilgileri denilen bilgiler kullanmaktadır. Tanımlama bilgileri, bilgisayarınıza zarar vermez ve virüs içermez. Tanımlama bilgileri, internet sunumumuzu daha kullanıcı dostu, daha verimli ve daha güvenilir hale getirmeye hizmet etmektedir. Tanımlama bilgileri, bilgisayarınıza yerleştirilen ve internet tarayıcınızın kaydettiği küçük yazı dosyalarıdır.

 

Bizim kullandığımız tanımlama bilgilerinin çoğu, "oturum tanımlama bilgileridir". Bunlar, sayfamızdan çıkmanızla beraber otomatikman silinir. Diğer tanımlama bilgileri, siz bunları silene kadar cihazınızda kayıtlı kalır. Bu tanımlama bilgileri, sayfayı bir sonraki ziyaretinizde internet tarayıcınızı tekrar tanımamızı sağlar.

 

İnternet tarayıcınızı tanımlama bilgilerinin cihaza yerleştirilmesinde size bilgi vereceği şekilde ayarlayabilir ve tanımlama bilgilerine sadece münferit durumlarda izin verilir. Tanımlama bilgilerini sadece belirli durumlarda veya genel olarak reddedebilir ya da internet

tarayıcısını kapatırken tanımlama bilgilerinin otomatikman silinmesini etkinleştirebilirsiniz. Tanımlama bilgilerinin devreden çıkarılması halinde bu İnternet sitesinin işlevselliği sınırlanabilir.

 

 

Kaynak: http://www.e-recht24.de

bottom of page